Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Tranan Cup 2017 Röd & Svart Poängredovisning



 TUMBLING

 STARTNR LAG KLASS D C E ÖD TOTALT
 1 GF Nissaflickorna 3 röd1,502,007,05
10,55
 3 GF Kungälvsgymnasterna lag 1 röd2,50 1,90 7,10  11,50 
 5 NIF Äldre lag 1 röd2,401,90 7,05  11,35 
 7 GF Kungälvsgymnasterna MIX röd2,20 2,00 5,70  9,90 
 9 Tidaholms GS lag 4 röd röd2,10 1,40 6,25  9,75 
 11 Borås GS trupp 4 röd2,20 1,60 7,15  10,95 
 13 Öjersjö GF röd2,00 1,80 6,30  10,10 
 15 Tranemo GF trupp RT röd1,402,00 7,40  10,80 
 17 GF Nissaflickorna lag 4 röd2,802,00 6,65  11,45 
 19 NIF Yngre lag 1 röd1,802,00 7,50  11,30 
 21 GF Nissaflickorna lag 1 röd 1,502,00 6,35  9,85 
 23 GF Nissaflickorna lag 2 röd2,60 1,90 7,50  12,00 
 25 Tidaholms GS lilla truppen grön röd1,501,20 6,30  9,00 
 27 NIF Äldre lag 2 röd2,502,007,80  12,30 
 29 NIF Yngre lag 2 röd1,702,00 7,05  10,75 
 31 Vänersborgs GF lag blå röd1,701,806,75  10,25 
 33 Tölö GF trupp indigo röd2,00 1,80 7,10  10,90 
 35 Tranemo GF trupp RM lag 2 svart3,002,00 7,25 
12,25 
 37 Oskarströmsgymnasterna lag VP svart1,401,90 6,00  9,30 
 39 Tranemo GF trupp RM lag 1 svart2,50 2,00 7,10  11,60 
 41 Rolfstorps GIF röd1,302,00 5,60  8,90 
 43 Skövde GF svart2,702,00 7,65  12,35 
 45 Borås GS trupp 5 lag 1 svart3,202,00 7,10  12,30 
 47 Borås GS trupp 5 lag 2 svart3,301,90 7,80  13,00 
 49 NIF Äldre lag 3 svart3,402,00 7,55  12,95 


 TRAMPETT

 STARTNR LAG KLASS D C E ÖD TOTALT
 2 Tranemo GF trupp RM lag 2 svart2,202,006,95
11,15
 4 Oskarströmsgymnasterna lag VP svart2,10 2,003,95 8,05 
 6 Tranemo GF trupp RM lag 1 svart2,002,00 7,15  11,15 
 8 Rolfstorps GIF röd1,802,00 6,35  10,15 
 10 Skövde GF svart2,002,007,20 11,20 
 12 Borås GS trupp 5 lag 1 svart2,402,00 6,70  11,10 
 14 Borås GS trupp 5 lag 2 svart2,30 2,00 6,20  10,50 
 16 NIF Äldre lag 3 svart2,401,70 7,30  11,40 
 18 GF Nissaflickorna lag 3 röd1,801,70 6,45  9,95 
 20 GF Kungälvsgymnasterna lag 1 röd2,101,40 6,45  9,95 
 22 NIF Äldre lag 1 röd2,002,00 7,65  11,65 
 24 GF Kungälvsgymnasterna MIX röd1,602,005,60  9,20 
 26 Tidaholms GS lag 4 röd röd1,702,00 6,35  10,05 
 28 Borås GS trupp 4 röd1,801,90 5,25  8,95 
 30 Öjersjö GF röd1,702,00 6,95  10,65 
 32 Tranemo GF trupp RT röd1,601,70 7,20  10,50 
 34 GF Nissaflickorna lag 4 röd1,902,00 6,90  10,80 
 36 NIF Yngre lag 1 röd1,902,00 6,05  9,95 
 38 GF Nissaflickorna lag 1 röd1,80 1,90 5,80  9,50 
 40 GF Nissaflickorna lag 2 röd1,801,70 6,00  9,50 
 42 Tidaholms GS lilla truppen grön röd1,40 2,005,15  8,55 
 44 NIF Äldre lag 2 röd2,00 2,00 6,75  10,75 
 46 NIF Yngre lag 2 röd1,90 2,00 6,60  10,50 
 48 Vänersborgs GF lag blå röd1,801,90 6,20  9,90 
 50 Tölö GF trupp indigo röd1,602,00 6,75  10,35 
Tranan Cup 2017 Vit Äldre Poängredovisning



 TUMBLING

 STARTNR LAG D C E ÖD TOTALT 
 1 Backatorp IF003,002,006,00
11,00 
 3 Tranemo GF trupp RT lag 23,002,00 6,45  11,45  
 5 Tranemo GF trupp 52,801,80 7,85  12,45  
 7 Borås GS trupp 32,801,80 6,35  10,95  
 9 GF Kungälvsgymnasterna lag 23,002,00 6,90  11,90  
 11 Skövde GF3,002,00 7,55  12,55  
 13 NIF FT2 lag 23,00 2,00 6,60  11,60  
 15 Öjersjö GF lag 33,002,00 6,70  11,70  
 17 NIF FT2 lag 13,002,00 6,75  11,75  
 19 Tranemo GF trupp RT lag 13,002,00 6,60  11,60  
 21 Tölö GF trupp cyan2,801,90 6,45  11,15  
 23 Tidaholms GS lag 1 vit äldre3,00 2,00 5,80  10,80  


 TRAMPETT

 STARTNR LAG D C E ÖD TOTALT 
 2 NIF FT2 lag 23,002,006,95 11,95 
 4 Öjersjö GF lag 33,002,00 7,15  12,15  
 6 NIF FT2 lag 13,00 2,00 7,35  12,35  
 8 Tranemo GF trupp RT lag 13,00 2,00 7,50  12,50  
 10 Tölö GF trupp cyan2,801,80 6,15  10,75  
 12 Tidaholms GS lag 1 vit äldre3,002,006,40  11,40  
 14 Backatorp IF3,001,805,05 9,85 
 16 Tranemo GF trupp RT lag 23,002,00 7,55 12,55 
 18 Tranemo GF trupp 53,00 1,80 6,90  11,70  
 20 Borås GS trupp 32,802,00 5,60  10,40 
 22 GF Kungälvsgymnasterna lag 22,801,804,0 8,60 
 24 Skövde GF3,02,0 7,65 12,65  
Tranan Cup 2017 Vit Yngre Poängredovisning


 TUMBLING

 STARTNR LAG D C E ÖD TOTALT 
 1 Öjersjö GF lag 23,002,00 6,25 11,25 
 3 Öjersjö GF lag 13,002,00 6,55  11,55  
 5 Tölö GF lag vit3,001,806,20  11,00 
 7 Tranemo GF trupp 4 lag 33,002,00 7,00  12,00  
 9 Tranemo GF trupp 4 lag 23,001,80 6,85  11,65  
 11 Pixbo GF lag 13,002,00 6,60  11,60  
 13 Pixbo GF lag 23,00 2,00 6,70  11,70  
 15 GF Kungälvsgymnasterna 4b3,00 2,00 5,80  10,80  
 17 Vänersborgs GF RT lag 13,00 2,006,50  11,50 
 19 Vänersborgs GF RT lag 23,002,00 6,40  11,40 
 21 Tidaholms GS lag 2 vit yngre3,00 2,005,65  10,65 
 23 Borås GS grön3,002,00 6,80  11,80  
 25 GF Tempo Midior blå3,00 2,00 5,70 10,70  
 27 GF Tempo Midior ljuslila3,00 2,00 6,50  11,50  
 29 Tidaholms GS lilla truppen blå3,002,00 6,45  11,45  
 31 GF Kungälvsgymnasterna 4a3,00 2,00 6,60  11,60  
 33 GF Tempo Midior turkos3,002,00 7,30 12,30  
 35 Tranemo GF trupp 4 lag 13,00 2,00 6,50  11,50  
 37 NIF FT1 lag 23,00 2,00 6,55  11,55  
 39 NIF FT1 lag 13,002,006,50 11,50  
 41 Tölö GF lag röd3,00 2,00 7,10  12,10  
 43 Tranemo GF trupp 5 lag 13,00 2,00 6,15  11,15  
 45 Borås GS gul3,002,006,15 11,15  
 47 GF Kungälvsgymnasterna 5b3,00 2,00 6,50  11,50  
 49 GF Kungälvsgymnasterna 5a3,002,006,55 11,55  
 51 Tranemo GF trupp 5 lag 23,001,90 5,95  10,85  



 TRAMPETT

 STARTNR LAG D C E ÖD TOTALT 
 2 GF Kungälvsgymnasterna 4b3,001,605,95
 10,55 
 4 Vänersborgs GF RT lag 13,001,70 5,75  10,45  
 6 Vänersborgs GF RT lag 23,002,006,30 11,30 
 8 Tidaholms GS lag 2 vit yngre2,801,80 5,55  10,15 
 10 Borås GS grön3,002,00 6,30  11,30 
 12 GF Tempo Midior blå3,00 1,40 5,05  9,45  
 14 Öjersjö GF lag 13,00 2,007,10  12,10 
 16 Öjersjö GF lag 22,801,805,90  10,50  
 18 Tölö GF lag vit3,00 2,006,55  11,55  
 20 Tranemo GF trupp 4 lag 33,00 2,00 7,00  12,00  
 22 Tranemo GF trupp 4 lag 23,002,006,70  11,70  
 24 Pixbo GF lag 13,00 2,00 6,20  11,20  
 26 Pixbo GF lag 23,00 2,00 5,95  10,95  
 28 Tölö GF lag röd3,00 2,00 6,80  11,80  
 30 Tranemo GF trupp 5 lag 13,00 2,00 6,30  11,30  
 32 Borås GS gul3,00 1,80 5,20  10,00  
 34 GF Kungälvsgymnasterna 5b3,00 1,80 4,90  9,70  
 36 GF Kungälvsgymnasterna 5a3,00 2,00 6,05  11,05  
 38 Tranemo GF trupp 5 lag 23,002,006,15 11,15  
 40 GF Tempo Midior ljuslila3,00 2,00 6,25 0,310,95  
 42 Tidaholms GS lilla truppen blå3,001,805,75  10,55  
 44 GF Kungälvsgymnasterna 4a3,00 2,00 5,25  10,25  
 46 GF Tempo Midior turkos3,00 2,00 6,70  11,70  
 48 Tranemo GF trupp 4 lag 13,002,006,95  11,95  
 50 NIF FT1 lag 23,002,00 6,60  11,60  
 52 NIF FT1 lag 13,00 2,00 7,05 12,05 
Tranan Cup 2017 Vit Mini Poängredovisning



 TUMBLING

 STARTNR LAG D C E ÖD TOTALT 
 1 Oskarströmsgymnasterna lag A Strukna     - 
 3 Oskarströmsgymnasterna lag 13,002,00 6,55  11,55  
 5 Tranemo GF trupp 3 lag 13,001,705,95  10,65  
 7 Tidaholms GS lag 3 vit mini3,002,004,65 9,65 
 9 Tranemo GF trupp 3 lag 23,002,005,40 10,40 
 11 Tranemo GF trupp 2 lag 13,002,005,30 10,30  
 13 Tranemo GF trupp 2 lag 23,002,005,15  10,15  


TRAMPETT

STARTNR LAG D C E ÖD TOTALT 
 2 Tidaholms GS lag 3 vit mini3,00 2,00 6,00  11,00 
 4 Tranemo GF trupp 3 lag 23,00 2,006,825  11,825 
 6 Tranemo GF trupp 2 lag 13,00 2,006,25  11,25 
 8 Tranemo GF trupp 2 lag 23,00 2,005,80  10,80 
 10 Oskarströmsgymnasterna lag A Strukna     - 
 12 Oskarströmsgymnasterna lag 13,002,005,85  10,85 
 14 Tranemo GF trupp 3 lag 13,00 2,007,15  12,15 
Tranan Cup 2016 Svart
 TUMBLING 
 STARTNR LAG  POÄNG preliminärt
 2 Tranemo GF RM lag 2 10,60                     
 4 Drevvikens elittrupp 10,60
 6 NIF lag 6 11,40
 8 Halmstad Frigymnaster flick blå 11,85
 10 Halmstad Frigymnaster flick röd 11,20
 12

 Halmstad Frigymnaster lag 1

 11,10
 14 Halmstad Frigymnaster mix 11,25
 16 GF Tempo svart 1 9,50
 18 Halmstad Frigymnaster pojk röd 9,45
 20 Halmstad Frigymnaster pojk blå 9,70
 22 Trimgymnastiken 8,00
 24 Tranemo GF RM lag 3 11,35
 26 Borås GS lag 2 12,20
 28 Borås GS lag 1 10,65
 30 GF Tempo svart 2 11.30

 

 

 

 TRAMPETT 

 STARTNR LAG  POÄNG preliminärt
 1 GF Tempo svart 1 10,15                     
 3 Halmstad Frigymnaster pojk röd 10,25
 5 Halmstad Frigymnaster pojk blå 9,00
 7 Trimgymnastiken 10,55
 9 Tranemo GF RM lag 3 11,35
 11

 Borås GS lag 2

 10,50
 13 Borås GS lag 1 9,70
 15 GF Tempo svart 2 9,75
 17 Tranemo GF RM lag 2 9,80
 19 Drevvikens elittrupp 9,05
 21 NIF lag 6 9,55
 23 Halmstad Frigymnaster flick blå 9,55
 25 Halmstad Frigymnaster flick röd 9,75
 27 Halmstad Frigymnaster lag 1 9,05
 29 Halmstad Frigymnaster mix 10,10
Tranan Cup 2016 Röd

 TUMBLING

 STARTNR LAG  POÄNG preliminärt
 1 GF Tempo mörkröd 9,25                 

 3

 TGS-arna lag 2 9,45
 5 Pixbo GF 5,10
 7 Tölö GF Trupp Indigo 10,10
 9 NIF lag 5 10,80
 11 Kungälvsgymnasterna lag 3 10,45
 14 Eksjö GS röd 10,10
 16 Halmstad Frigymnaster flick trupp 2 9,05
 18 GF Tempo blå  8,90
 20 Tranemo GF RM lag 1 8,60
 22 Hindås GF lag svart 10,25
 24 Halmstad Frigymnaster flick trupp 1 6,10

 


 TRAMPETT

 STARTNR LAG  POÄNG preliminärt
 2 Eksjö GS röd 10,55               

 4

 Halmstad Frigymnaster flick trupp 2 8,50
 6 GF Tempo blå 8,15
 8 Tranemo GF RM lag 1 9,15
 10 Hindås GF lag svart 6,70
 12 Halmstad Frigymnaster flick trupp 1 8,00
 13 GF Tempo mörkröd 9,30
 15 TGS-arna lag 2 9,10
 17 Pixbo GF 6,00
 19 Tölö GF Trupp Indigo 7,90
 21 NIF lag 5 10,95
 23 Kungälvsgymnasterna lag 3 10,35 
Tranan Cup 2016 Vit äldre
 TUMBLING
 STARTNR LAG POÄNG preliminärt
 1 Varbergs GIF GF 11,70                      
 3 TGS-arna lag 1 9,25
 5 Kungälvsgymnasterna lag 1 10,95
 7 Tölö GF Trupp Cyan 11,45
 9 Eksjö GS vit äldre 9,85
 12 Kungälvsgymnasterna lag 2 11,15
 14 Oskarströms GF äldre 10,20
 16 Backatorp IF 10,50
 18 Öjersjö GF lag 2 11,00
 20 Trimgymnastiken 9,45

 

 

 

 TRAMPETT 

 STARTNR LAG POÄNG preliminärt
 2 Kungälvsgymnasterna lag 2 11,40                     
 4 Oskarströms GF äldre 10,20
 6 Backatorp IF 5,40
 8 Öjersjö GF lag 2 11,70
 10 Trimgymnastiken 10,40
 11 Varbergs GIF GF 11,85
 13 TGS-arna lag 1 9,75
 15 Kungälvsgymnasterna lag 1 12,05
 17 Tölö GF Trupp Cyan 11,80
 19 Eksjö GS vit äldra 10,45
Tranan Cup 2016 Vit yngre

 TUMBLING

 STARTNR LAG POÄNG preliminärt       
 2 Tranemo GF RT lag 1                            11,35                        
 4 Oskarströms GF lag 2 11,00
 6 Öjersjö GF lag 1 11,05
 8 Tranemo GF RT lag 3                          11,65
 10 Halmstad GF ljuslila 10,90
 12 Halmstad GF mörklila 11.00
 14 GF Tempo cerise struken
 16 Göteborgsgymnasterna lag 1 10,90
 18 Tranemo GF Trupp 3 lag 2 10,45
 20 Tranemo GF Trupp 2 lag 1 10,85 
 22 Göteborgsgymnasterna lag 2 10.75 
 24 NIF lag 2 11,35
 26 Tranemo GF Trupp 4 lag 2 10,70  
 28 TGS lilla truppen lag 3 10,05
 30 Oskarströms GF lag 1 10,40  
 32 Oskarströms GF lag 3 10,60 
 34 NIF lag 4 11,50
 36 NIF lag 1 10,75
 38 TGS lilla truppen lag 4 9,70
 40 Tranemo GF Trupp 4 lag 1 10,85 
 42 Pixbo GF 9,35
 44 GF Tempo turkos 11,45
 46 Tranemo GF RT lag 2 10,25
 48 Tranemo GF Trupp 3 lag 3 10,65
 50 Tranemo GF Trupp 3 lag 1 10,50
 52 Tranemo GF Trupp 2 lag 2 9,55
 54 NIF lag 3 11,10
 56 GF Tempo gul struken
 58 Tölö GF Trupp röd 10,90
 60 Tölö GF Trupp vit

 10,00

 

 

 

 TRAMPETT

 STARTNR LAG POÄNG preliminärt
 1 GF Tempo cersise                                                      Struken                                                                                                       
 3 Göteborgsgymnasterna lag 1 11,40
 5 Tranemo GF Trupp 3 lag 2 11,85
 7 Tranemo GF Trupp 2 lag 1 10,20
 9 Göteborgsgymnasterna lag 2 9,80
 11 NIF lag 2 12,00
 13 Tranemo GF Trupp 4 lag 2 11,80
 15 Tranemo GF RT lag 1 10,70
 17 Oskarströms GF lag 2 9,80
 19 Öjersjö GF lag 1 11,60
 21 Tranemo GF RT lag 3 12,10 
 23 Halmstad GF ljuslila 10,05
 25 Halmstad GF mörklila 10,00
 27 GF Tempo turkos 11,75
 29 Tranemo GF RT lag 2 11,00
 31 Tranemo GF Trupp 3 lag 3 10,65
 33 Tranemo GF Trupp 3 lag 1 11,50
 35 Tranemo GF Trupp 2 lag 2 10,00 
 37 NIF lag 3 11,90
 39 GF Tempo gul Struken
 41 Tölö GF Trupp röd 9,95
 43 Tölö GF Trupp vit 9,50
 45 TGS lilla truppen lag 3 10,90
 47 Oskarströms GF lag 1 10,45
 49 Oskarströms GF lag 3 9,55 
 51 NIF lag 4 11,95
 53 NIF lag 1 11,50 
 55 TGS lilla truppen lag 4 11,25
 57 Tranemo GF Trupp 4 lag 1 11,75  

 59

 Pixbo GF 11,10
Tranan Cup 2016 Poängredovisning

 SVART KLASS TUMBLING 

 STARTNR LAG  POÄNG 
 2 Tranemo GF RM lag 2 00,00                     
 4 Drevvikens elittrupp 
 6 NIF lag 6 
 8 Halmstad Frigymnaster flick blå 
 10 Halmstad Frigymnaster flick röd 
 12

 Halmstad Frigymnaster lag 1

 
 14 Halmstad Frigymnaster mix 
 16 GF Tempo svart 1 
 18 Halmstad Frigymnaster pojk röd 
 20 Halmstad Frigymnaster pojk blå 
 22 Trimgymnastiken 
 24 Tranemo GF RM lag 3 
 26 Borås GS lag 2 
 28 Borås GS lag 1 
 30 GF Tempo svart 2 

 

 

 

 SVART KLASS TRAMPETT 

 STARTNR LAG  POÄNG 
 1 GF Tempo svart 1 00,00                     
 3 Halmstad Frigymnaster pojk röd 
 5 Halmstad Frigymnaster pojk blå 
 7 Trimgymnastiken 
 9 Tranemo GF RM lag 3 
 11

 Borås GS lag 2

 
 13 Borås GS lag 1 
 15 GF Tempo svart 2 
 17 Tranemo GF RM lag 2 
 19 Drevvikens elittrupp 
 21 NIF lag 6 
 23 Halmstad Frigymnaster flick blå 
 25 Halmstad Frigymnaster flick röd 
 27 Halmstad Frigymnaster lag 1 
 29 Halmstad Frigymnaster mix 

 

 

 

 RÖD KLASS TUMBLING

 STARTNR LAG  POÄNG 
 1 GF Tempo mörkröd  00,00               

 3

 TGS-arna lag 2 
 5 Pixbo GF 
 7 Tölö GF Trupp Indigo 
 9 NIF lag 5 
 11 Kungälvsgymnasterna lag 3 
 14 Eksjö GS röd 
 16 Halmstad Frigymnaster flick trupp 2 
 18 Kungälvsgymnasterna lag 4 
 20 Tranemo GF RM lag 1 
 22 Hindås GF lag svart 
 24 Halmstad Frigymnaster flick trupp 1 

 


 RÖD KLASS TRAMPETT

 STARTNR LAG  POÄNG 
 2 Eksjö GS röd  00,00               

 4

 Halmstad Frigymnaster flick trupp 2 
 6 Kungälvsgymnasterna lag 4 
 8 Tranemo GF RM lag 1 
 10 Hindås GF lag svart 
 12 Halmstad Frigymnaster flick trupp 1 
 13 GF Tempo mörkröd 
 15 TGS-arna lag 2 
 17 Pixbo GF 
 19 Tölö GF Trupp Indigo 
 21 NIF lag 5 
 23 Kungälvsgymnasterna lag 3 

 

 

 VIT ÄLDRE TUMBLING

 STARTNR LAG POÄNG
 1 Varbergs GIF GF 00,00                      
 3 TGS-arna lag 1 
 5 Kungälvsgymnasterna lag 1 
 7 Tölö GF Trupp Cyan 
 9 Eksjö GS vit äldre 
 12 Kungälvsgymnasterna lag 2 
 14 Oskarströms GF äldre 
 16 Backatorp IF 
 18 Öjersjö GF lag 2 
 20 Trimgymnastiken 

 

 

 

 VIT ÄLDRE TRAMPETT 

 STARTNR LAG POÄNG
 2 Kungälvsgymnasterna lag 2 00,00                     
 4 Oskarströms GF äldre 
 6 Backatorp IF 
 8 Öjersjö GF lag 2 
 10 Trimgymnastiken 
 11 Varbergs GIF GF 
 13 TGS-arna lag 1 
 15 Kungälvsgymnasterna lag 1 
 17 Tölö GF Trupp Cyan 
 19 Eksjö GS vit äldra 

 

 

 

 

 VIT YNGRE TUMBLING

 STARTNR LAG POÄNG
 2 Tranemo GF RT lag 1 00,00                      
 4 Oskarströms GF lag 2  
 6 Öjersjö GF lag 1 
 8 Tranemo GF RT lag 3  
 10 Halmstad GF ljuslila 
 12 Halmstad GF mörklila 
 14 GF Tempo cerise 
 16 Göteborgsgymnasterna lag 1 
 18 Tranemo GF Trupp 3 lag 2 
 20 Tranemo GF Trupp 2 lag 1 
 22 Göteborgsgymnasterna lag 2 
 24 NIF lag 2 
 26 Tranemo GF Trupp 4 lag 2  
 28 TGS lilla truppen lag 3 
 30 Oskarströms GF lag 1  
 32 Oskarströms GF lag 3  
 34 NIF lag 4  
 36 NIF lag 1 
 38 TGS lilla truppen lag 4 
 40 Tranemo GF Trupp 4 lag 1  
 42 Pixbo GF 
 44 GF Tempo turkos 
 46 Tranemo GF RT lag 2 
 48 Tranemo GF Trupp 3 lag 3 
 50 Tranemo GF Trupp 3 lag 1 
 52 Tranemo GF Trupp 2 lag 2 
 54 NIF lag 3 
 56 GF Tempo gul 
 58 Tölö GF Trupp röd 
 60 Tölö GF Trupp vit

 

 

 

 

 

 VIT YNGRE TRAMPETT

 STARTNR LAG POÄNG
 1 GF Tempo cerise 00,00                      
 3 Göteborgsgymnasterna lag 1 
 5 Tranemo GF Trupp 3 lag 2 
 7 Tranemo GF Trupp 2 lag 1 
 9 Göteborgsgymnasterna lag 2 
 11 NIF lag 2 
 13 Tranemo GF Trupp 4 lag 2 
 15 Tranemo GF RT lag 1 
 17 Oskarströms GF lag 2 
 19 Öjersjö GF lag 1 
 21 Tranemo GF RT lag 3 
 23 Halmstad GF ljuslila 
 25 Halmstad GF mörklila 
 27 GF Tempo turkos  
 29 Tranemo GF RT lag 2 
 31 Tranemo GF Trupp 3 lag 3 
 33 Tranemo GF Trupp 3 lag 1 
 35 Tranemo GF Trupp 2 lag 2  
 37 NIF lag 3 
 39 GF Tempo gul  
 41 Tölö GF Trupp röd  
 43 Tölö GF Trupp vit 
 45 TGS lilla truppen lag 3 
 47 Oskarströms GF lag 1 
 49 Oskarströms GF lag 3 
 51 NIF lag 4 
 53 NIF lag 1 
 55 TGS lilla truppen lag 4 
 57 Tranemo GF Trupp 4 lag 1  

 59

 Pixbo GF 
 
Huvudsponsor